Praca - Lider Zespołu w obszarze Lakierni

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409940
szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Electrolux Poland Sp. z o.o.
Lider Zespołu w obszarze Lakierni
miejsce pracy: Zabrze/śląskie
Zakres obowiązków:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja planu produkcji automatycznej proszkowej linii lakierniczej, zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn, urządzeń i infrastruktury podległego obszaru, identyfikacja nieprawidłowości, usuwanie ich lub zgłaszanie do odpowiednich działów

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, jakościową oraz dotyczącą bezpieczeństwa na podległym obszarze

  • Prowadzenie działań mających na celu ciągłą poprawę jakości, bezpieczeństwa i efektywności na podległym obszarze

  • Zapewnienie właściwej organizacji procesu produkcyjnego przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników:

    • szkolenie pracowników,

    • podział pracy i nadzór nad jej wykonaniem,

    • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących standardów.

Wymagania:
OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych

  • Znajomości procesu lakierownia proszkowego

  • Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Umiejętności podejmowania decyzji

  • Umiejętności rozwiązywania problemów

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • pracę od zaraz i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux

  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną

  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne)

  • koszyk benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna LuxMed lub dostęp do platformy WORKSMILE)

  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy

  • pracę w systemie 2-zmianowym