Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409933
szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2024
poleć znajomemu
WORKPOL Sp. z o.o.
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Łódź, Bałuty/łódzkie
Zakres obowiązków:

  • Bieżąca kontrola wykonania czynności pod względem jakościowym i terminowym

  • Prawidłowa obsługa urządzeń, narzędzi i przyrządów

  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z instrukcją

Wymagania:

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Mile widziane doświadczenie w produkcji

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy w grupie, sumienność, gotowość do nauki

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zarobki od 5000-6500 zł brutto składające się ze składników jak niżej

  • Wynagrodzenie  od 4500 -4700 zł brutto + dodatek 960 zł brutto za 4 brygady

  • Dodatek nocny 40 %

  • Premia do 500 zł