Praca - Młodszy Operator / Operatorka Maszyny Produkcyjnej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409930
szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Harper Hygienics S.A.
Młodszy Operator / Operatorka Maszyny Produkcyjnej
miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/ny za:

  • Obsługę maszyn produkujących wyroby higieniczno-kosmetyczne;

  • Zasilanie maszyny w surowce do produkcji;

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej;

  • Przyjmowanie i rozliczanie surowców niezbędnych do produkcji

  • Wykonywanie ustawień i regulacji linii produkcyjnych

  • Dążenie do wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakości produktu końcowego,

  • Dbałość o czystość maszyn i urządzeń, surowców oraz produkowanego wyrobu.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe;

  • Mile widziane praktyczne doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym;

  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym;

  • Umiejętność współpracy w zespole;

  • Dokładność;

  • Chęci do nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;

  • System premiowy;

  • Darmowy transport na trasach Siedlce – Mińsk, Garwolin – Mińsk oraz Stoczek Łukowski – Mińsk

  • Bezpłatna opiekę medyczną

  • Wdrożenie pod opieką doświadczonego operatora, dodatkowo praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień;

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników

  • Możliwość przystąpienia do programu sportowego

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy;

  • Możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach