Praca - Inżynier ds. rozwoju

szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Inżynier ds. rozwoju
miejsce pracy: Niepołomice/małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11972
Zakres obowiązków:

  • Projektowanie zindywidualizowanych rozwiązań konstrukcyjnych w produkcji samochodów ciężarowych
  • Samodzielne przygotowywanie i opracowywanie całościowych rozwiązań podwozi (Modelowanie 3D)
  • Współpraca z obszarami sprzedaży, działem konstrukcji rozwiązań seryjnych, zakupów i produkcją
  • Samodzielne prowadzenie projektów konstrukcyjnych dla produkcji pojazdów ciężarowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze budowy maszyn, techniki samochodowej lub mechatroniki
  • Min. 5 lat doświadczenia w dziale rozwoju produktu lub konstrukcji
  • Bardzo dobra znajomość programów CAD, zwłaszcza CATIA V5
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (preferowany) i języka angielskiego
  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych
  • Umiejętność zarządzania projektami poparta doświadczeniem
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. C/CE

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z klientem
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)