Praca - Technik serwisu mobilnego - elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Dussmann Polska Sp.z o.o.
Technik serwisu mobilnego - elektryk
miejsce pracy: Katowice/śląskie
Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie inspekcji i oceny instalacji elektrycznych

  • Usuwanie awarii i usterek

  • Wykonywanie pomiarów natężenia oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego

  • Bieżąca obsługa techniczna obiektów w regionie

  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych

  • Raportowanie prac serwisowych

  • Drobne prace naprawcze i montażowe

  • Kontrole instalacji obiektowych i pomieszczeń technicznych

  • Przeglądy i konserwacje instalacji i rozdzielnic nn (mile widziane doświadczenie w konserwacji trafo i SN)

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie elektryczne (średnie lub inżynierskie) – elektryk, elektromechanik, elektromonter

  • Doświadczenie zawodowe minimum roczne na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi mierników elektrycznych

  • Umiejętność tworzenia protokołów z wykonanych pomiarów

  • Uprawnienia SEP grupa 1 Eksploatacja i Dozór z pomiarami

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pomiarach instalacji elektrycznych niskich napięć, SN i transformatorów

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Pracę w nowoczesnym obiekcie przemysłowym

  • Umowę o pracę lub B2B, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne)

  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania