Praca - Pracownik Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409902
szukaj
Oferta z dnia: 11 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ATT Sp. z o.o.
Pracownik Produkcji
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków w zależności od posiadanych kwalifikacji:

  • obróbka elementów po spawaniu

  • obsługa elektronarzędzi

  • prace pomocnicze przy produkcji konstrukcji ze stali nierdzewnej

  • kompletowanie zamówień produkcyjnych

Wymagania:
Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • systematyczność

  • wiedza techniczna – mile widziana

  • znajomość rysunku technicznego – dodatkowy atut

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży stalowej

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie podczas wdrożenia i szkolenia stanowiskowe

  • możliwość nauki zawodu tokarz, operator maszyn, spawacz, szlifierz