Praca - Operator Maszyn Pakujących

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2409869
szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Polskie Młyny S.A.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Operator Maszyn Pakujących
miejsce pracy: Teresin/mazowieckie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.

  • Bezpłatny dojazd do zakładu pracy z Sochaczewa oraz okolic.

Zakres obowiązków:

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Obsługa maszyn pakujących i paletyzerów.

  • Dbałość o prawidłowe oznakowanie produktu oraz jego estetykę.

  • Stała kontrola wagi produkowanego wyrobu.

  • Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu pakowania i paletyzacji.

  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji.

  • Dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym.

  • Terminowa realizacja planu.

  • Diagnozowanie problemów technicznych i współpracę z działem technicznym.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego technicznego, preferowane średnie.

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej.

  • Znajomości technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych.

  • Znajomości obsługi komputera.

  • Chęci nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Zaangażowania, odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole.

  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie III zmianowym (czterobrygadowym).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj