Praca - Elektryk w firmie produkcyjnej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409809
szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Elektryk w firmie produkcyjnej
miejsce pracy: Błonie /mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 13325
Zakres obowiązków:
Lokalizacja: Błonie

Zadania:

  • Obsługa, konserwacja, przeglądy, remonty, modernizacje, montaże urządzeń i maszyn o napięciu do 1 kV
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne  elektryk/elektronik
  • Uprawnienia SEP (G1)
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętności praktyczne z czytania schematów elektrycznych

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Premia świąteczna
  • Bezpłatne posiłki w pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Transport w zakresie własnym!

Tel. kontaktowy: 604 054 523

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą.

Szukamy profesjonalistów, z którymi będziemy mogli realizować nasze plany.

Dla Ciebie oznacza to, że możesz z nami planować wieloletnią współpracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia. Oferujemy możliwości rozwoju zawodowego.

Zależnie od posiadanych kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia oferujemy rynkowe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od zaangażowania i efektów Twoich działań.

Ponadto oferujemy:

  • Dodatek frekwencyjny

  • Premie regulaminowe i uznaniowe

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet sportowy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Okresowe spotkania integracyjne

  • Cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje