Praca - Operator maszyn produkcyjnych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409800
szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator maszyn produkcyjnych
miejsce pracy: Błonie /mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 13304
Zakres obowiązków:
Lokalizacja: Błonie

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych przy pomocy panelu sterowania
  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Współpraca z innymi działami
  • Kontrola jakości produktu
  • Koordynowanie pracy kilkuosobowej grupy pracowników

Wymagania:

  • Umiejętności techniczne związane z obsługą maszyn
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych związanych z obsługą maszyn i urządzeń
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Premia świąteczna
  • Bezpłatne posiłki w pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Transport w zakresie własnym!

Tel. kontaktowy: 604 054 523

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
What do we offer?

We’re committed to professional development and promoting from within. Our positive and collaborative culture will bring out the best in you. And you’ll join a market leader who produces nutritious household-favorite brands in a way that make things better for our customers, the farmers who own us, and the whole world.