Praca - Lider w pralni przemysłowej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409796
szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
CRL Sp. z o.o.
Lider w pralni przemysłowej
miejsce pracy: ZWOLEŃ/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego,

  • raportowanie i analiza wydajności produkcji,

  • koordynowanie prac podległego personelu,

  • dbanie o wysoką jakość realizowanej usługi,

  • dbanie o jasną komunikację z innymi działami firmy.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją i ludźmi,

  • umiejętność skutecznego rozwiązywania pojawiających się problemów,

  • wytrwałość oraz silna orientacja na cele,

  • chęć do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowej wiedzy,

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy, dociekliwość.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • ciekawe wyzwania zawodowe,

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • system premiowy oparty o realizację celów firmowych i indywidualnych,

  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,

  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku.