Praca - Operator wagowni

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409779
szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator wagowni
miejsce pracy: Kanie/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 8419
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Ważenie surowców do produkcji
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Dbanie o prawidłowy przebieg produkcji

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • Skrupulatność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z firmą
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatek nocny + dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym
  • Premie kwartalne
  • Dofinansowanie posiłków
  • Miesięczne deputaty dla pracowników
  • Bezpłatny transport na trasie Warszawa – Pruszków – Grodzisk Mazowiecki – Żyrardów
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym karta MultiSport, Medicover, ubezpieczenie grupowe

Kontakt: 696 078 620.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Firma oferuje:

  • pracę na pełny etat,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • roczną premię uznaniową ustalaną na podstawie osiągnięć oraz zaangażowania pracownika,

  • pracę nad największymi projektami infrastrukturalnymi w Polsce,

  • możliwość dofinansowania do szkoleń,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • kompletnie wyposażone komfortowe stanowisko pracy.