Praca - Specjalista / Administrator systemów ERP

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2409752
szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Teleskop Sp. z o.o.
Specjalista / Administrator systemów ERP
miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą/lubuskie
Zakres obowiązków:

Czym się będziesz zajmować:

  • Współpracą z użytkownikami końcowymi w celu zrozumienia ich potrzeb i dostosowania systemu ERP do ich wymagań

  • Konfiguracją systemu informatycznego do wymagań i specyfiki firmy

  • Analizą procesów biznesowych i identyfikowaniem możliwości ich optymalizacji za pomocą systemu ERP

  • Wsparciem procesu rozwoju architektury rozwiązań informatycznych dla systemów ERP

  • Przygotowywaniem modyfikacji i kastomizacją systemu oraz przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji

  • Wsparciem procesu wdrożenia i utrzymania systemów ERP

  • Zapewnieniem wsparcia dla integracji z innymi systemami (RestAPI, SOAP, pliki płaskie)

  • Diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów technicznych związanych z systemem ERP

  • Tworzeniem dokumentacji systemowej oraz raportów na potrzeby wewnętrzne.

Wymagania:
Jakie wymagania musisz spełniać:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL)

  • Praktyczna znajomość języka SQL oraz PL/SQL

  • Dobra znajomość systemów ERP

  • Umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na aspekty aplikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych i/lub finansowych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana umiejętność projektowania procesów ETL.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe

  • Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych i wiele innych)

  • Szkolenia, nauka języków, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Pikniki rodzinne oraz specjalne imprezy dedykowane dla dzieci naszych pracowników

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój.