Praca - Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 10 wrzesień 2024
poleć znajomemu
GGG Sp. z o.o.
Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Radom/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Zarządzanie działem Utrzymania Ruchu, monitorowanie i raportowanie jego pracy.

  • Tworzenie standardów i warunków do prawidłowej eksploatacji infrastruktury przedsiębiorstwa.

  • Organizacja i nadzór nad instalacją, odbiorem, modernizacją i konserwacją infrastruktury technicznej.

  • Zapewnienie ciągłości produkcji - utrzymanie ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych, infrastruktury obiektu, elektrycznych i ciepłowniczych oraz nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem.

  • Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań korygujących.

  • Zapewnienie pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami i zintegrowanymi systemami.

  • Planowanie i nadzorowanie przeglądów maszyn i urządzeń.

  • Planowanie i nadzorowanie okresowych przeglądów technicznych budynków i instalacji.

  • Udział w przeglądach dozorowych i konserwacyjnych urządzeń oraz instalacji budynków.

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, instalacjami i wyposażeniem zakładu.

  • Nadzór nad magazynem części i materiałów eksploatacyjnych.

  • Koordynacja i nadzorowanie prac wykonywanych przez serwisy zewnętrzne.

  • Współpraca z działem produkcji i innymi działami przedsiębiorstwa.

Wymagania:
Wymagania:

  • Co najmniej średnie wykształcenie o profilu technicznym.

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu, w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym.

  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży CNC lub pokrewnej.

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.

  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi działami firmy.

Mile widziane:

  • Znajomość TPM (Total Productive Maintenance), CMMS (Computerized Maintenance Management System) oraz innych systemów zarządzania utrzymaniem ruchu.

  • Uprawnienia Audytora wewnętrznego ISO9001, 14001 oraz inne związane z ww. stanowiskiem.

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Współpracę ze specjalistami branży metalowej

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Pakiet benefitów:

    • karta Multisport dla pracownika, osób towarzyszących i członków rodziny,

    • prywatna opieka medyczna,

    • nauka języków obcych,

    • elastyczne godziny pracy,

    • świadczenia socjalne,

    • ubezpieczenie grupowe.