Praca - Konsultant ds. wdrożeń

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2409146
szukaj
Oferta z dnia: 04 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Asseco Data Systems S.A.
Konsultant ds. wdrożeń
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych (zbieranie wymagań, identyfikowanie potrzeb klienta i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania),

  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej,

  • Prowadzenie prezentacji systemu,

  • Tworzenie wytycznych dla developerów i współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania,

  • Konfigurowanie systemu,

  • Przygotowanie i nadzorowanie testów akceptacyjnych użytkowników,

  • Prowadzenie szkoleń,

  • Wsparcie klienta w trakcie całego procesu wdrożenia.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku: przy wdrażaniu rozwiązań IT,

  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz przedwdrożeniowych oraz dokumentowaniu wyników spotkań i zebranych wymagań – warunek konieczny,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 - warunek konieczny,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta,

  • Praktyczna znajomość notacji BPMN,

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej,

  • Znajomość Pakietu MS Office (szczególnie MS Excel, Power Point),

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,

  • Rzetelność,

  • Zorientowanie na realizację celów,

  • Umiejętność rozpoznania problemów i aktywnego generowania rozwiązań,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Spotkania integracyjne

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Boxy powitalne dla nowych pracowników

  • Praca w największej spółce IT

  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

  • Dofinansowanie okularów

  • Drużyna Asseco Active Team

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

  • Playroomy

  • Owocowe dni

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dostęp do zaawansowanych technologii