Praca - Specjalista ds. kontroli jakości / Kontroler jakości

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409143
szukaj
Oferta z dnia: 04 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Euroser Dairy Group
Specjalista ds. kontroli jakości / Kontroler jakości
miejsce pracy: Błonie, k. Warszawy/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Co oferujemy?

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę,

  • wdrożenie do pracy i wsparcie Managera przez cały okres zatrudnienia,

  • pakiet medyczny Lux Med VIP,

  • ubezpieczenie na życie Allianz,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • paczki świąteczne,

  • bony Sodexo – okolicznościowe.

Wymagania:
Codziennie obowiązki:

  • przeprowadzanie dziennych obchodów zakładu w zakresie GHP/GMP,

  • kontrolowanie i weryfikacja zgodności: towarów, opakowań i wyrobów gotowych,

  • monitorowanie poprawności etykiet na opakowaniach,

  • weryfikowanie i archiwizacja kart zapisów na produkcji i magazynie,

  • codzienna współpraca z innymi działami.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Czego oczekujemy?

  • minimum 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenia średniego lub wyższego (technologia żywności, biotechnologia),

  • ogólna wiedza na temat standardów: BRC, IFS,

  • znajomość systemów: HACCP, GMP, GHP,

  • zdolności organizacyjnych, dokładności i spostrzegawczości,

  • praca w systemie zmianowym – od pon.- pt. (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00).

Aplikuj już teraz i stań się częścią naszego zespołu!