Praca - Technik obiektu (k/m)

szukaj
Oferta z dnia: 04 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K
Technik obiektu (k/m)
miejsce pracy: Zielona Góra, Galeria Zielona Dolina/lubuskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • Nadzór nad systemami bezpieczeństwa i zarządzania budynkiem (BMS,SAP, DSO, SSWiN itp.).

  • Prowadzenie przetargów, zbieranie ofert, wysyłanie zleceń, koordynacja i kontrola firm zewnętrznych.

  • Wykonywanie bieżących napraw, serwisów, przygotowywanie instalacji pod eventy.

  • Zarządzanie awariami i usterkami w ramach cyklicznych dyżurów.

  • Współpraca z działami: zarządzania (Facility Management), działem budowlanym, wynajmu.

Wymagania:
Twój profil:

  • Doświadczenie zawodowe w sektorze elektrycznym, nadzorowaniu instalacji w nieruchomościach komercyjnych lub podobne.

  • Wiedza i doświadczenie w drobnych pracach budowlanych.

  • znajomość pakietu MS Office.

  • podstawowa wiedza w zakresie sprawdzania i akceptowania faktur.

  • Umiejętność pracy w zespole i umiejętność współpracy z firmami zewnętrznymi.

  • Krótkie wdrożenie do pracy w biurze we Wrocławiu oraz w Galerii Glogovia.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Pewne miejsce pracy na podstawie umowy o pracę w stale rozwijającej się międzynarodowej firmie.

  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy.

  • Karta MultiSport.

  • Karta Sodexo.

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

  • Świadczenie urlopowe.