Praca - Specjalista ds. Receptur Farb

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2409014
szukaj
Oferta z dnia: 03 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Sun Chemical Sp. z o.o.
Specjalista ds. Receptur Farb
miejsce pracy: Marki, k. Warszawy/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Tworzenie nowych formuł różnych typów farb,

  • Udział w projektach klientów wraz z zespołem,

  • Utrzymanie wsparcia technicznego dla różnych rodzajów farb,

  • Zarządzanie oprogramowaniem SAP i innymi specjalistycznymi aplikacjami,

  • Podstawowa obsługa chromatografu gazowego,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Przygotowywanie prób drukowych,

  • Obsługa spektrofotometrów,

  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji dla klientów.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność rozróżniania kolorów,

  • Praktyczne zastosowanie wiedzy z poligrafii i chemii,

  • Sumienność i precyzja,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Znajomość MS Office,

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne świadczenia socjalne,

  • Odkrywanie procesu produkcji farb w firmie lidera branży,

  • Przyjazne środowisko pracy,

  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia do pracy.