Praca - Technolog żywności

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2408999
szukaj
Oferta z dnia: 03 wrzesień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Technolog żywności
miejsce pracy: Błędów/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 8831
Zakres obowiązków:
Do nowo otwartego zakładu przetwórstwa owocowego poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog.

Do zadań na tym stanowisku należą:

  • Nadzór nad procesem przetwarzania owoców
  • Wdrażanie nowoczesnych technologii i procedur
  • Pielęgnacja i kontrola jakości surowców oraz produktów gotowych
  • Współpraca z zespołem sprzedaży oraz zarządem firmy
  • Przestrzeganie standardów jakościowych i procedur związanych z bezpieczeństwem żywności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z technologią żywności lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w przetwórni owoców lub w branży spożywczej
  • Znajomość standardów przechowywania owoców oraz standardów jakościowych
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym oraz handlowym
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w warunkach przemysłowych

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności firma oferuje:

  • Pracę w nowoczesnym i młodym przedsiębiorstwie
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Pracę wyłącznie na 1 zmianę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • projektujesz, implementujesz i wdrażasz rozwiązania automatyzujące budowę rozwiązań z wykorzystaniem LLM,

  • odpowiadasz za platformowe wsparcie procesów fine-tuningu oraz dostarczanie efektywnego środowiska pracy dla data scientistów,

  • opracowujesz modele LLM oparte na narzędziach wspierające integrację aplikacji klienckich z LLM,

  • prowadzisz research nowych rozwiązań w obszarze LLMOps,

  • wspierasz użytkowników Platformy LLMOps w zakresie jej wykorzystania,

  • rozwiązujesz problemy z działaniem Platformy.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz doświadczenie w zakresie fine-tuningu i uprodukcyjniania modeli LLM,

  • znasz narzędzia i frameworki do budowy serwisów wykorzystujących LLM,

  • swobodnie poruszasz się w zakresie budowy aplikacji osadzonych na Kubernetesie,

  • płynnie programujesz w Pythonie,

  • potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy i proponować rozwiązania,

  • jesteś osobą nastawioną na pomoc innym, rozwiązywanie problemów oraz optymalizację pracy Data Scientistów.

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w pracy z MLOps, LLMOps, BigData, hurtowniami danych oraz procesami ETL,

  • ​​​​​​​doświadczenie w zakresie budowy, wdrażania i utrzymania rozwiązań osadzonych na Kubernetes.