Praca - Specjalista

szukaj
Oferta z dnia: 03 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Uniwersytet Morski w Gdyni
Specjalista
miejsce pracy: Gdańsk, ul. Roberta De Plelo 20/pomorskie
Zakres obowiązków:

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Komórka organizacyjna: Instytut Morski UMG – Zakład Geotechniki Morskiej

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

  • wykształcenie techniczne (minimum średnie)

  • samodzielność w działaniu i wysoko rozwinięte zdolności manualne

  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania własnych działań

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i/lub elektroniki oraz instalacji elektrycznych i hydraulicznych

  • czynne prawo jazdy min. kat. B

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu geotechnicznych badań laboratoryjnych lub naprawach i serwisie sprzętu do badań

  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz pakietu Office i oprogramowania CAD

Wymagania:

  • wykonywanie prac instalacyjnych i serwisowych w laboratorium geotechnicznym

  • wykonywanie podstawowych geotechnicznych badań laboratoryjnych

  • planowanie własnych działań i ich realizacja według harmonogramu

  • rozładunek i załadunek próbek gruntów (w tym ręczny – do 20 kg)

  • odpowiedzialność za zamawianie materiałów eksploatacyjnych i części

Przewidywana data zatrudnienia: październik 2024 r.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
We offer:

  • Opportunity to be part of a global organization focused on development.

  • Open-minded and multinational esnvironment.

  • Training & development opportunities.

  • Professional development and clear career path.

  • Extensive benefits package: Multisport Card, Lux Med medical healthcare including dental care, life insurance, cafeteria benefits.