Praca - Elektromonter

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2408987
szukaj
Oferta z dnia: 03 wrzesień 2024
poleć znajomemu
"ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA" sp. z o.o.
Elektromonter
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Prace budowlane remontowe i eksploatacyjne na sieci i urządzeniach nN

  • Usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych

  • Montaż tras kablowych oraz układanie kabli

  • Obsługa narzędzi, np. pilarka spalinowa, zagęszczarka itp.

  • Obsługa sprzętu, np. podnośnik montażowy, minikoparka itp.

Wymagania:
Wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe/ średnie techniczne o profilu elektrycznym

  • Znajomość zasad eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy zespołowej

  • Zaangażowanie w rozwiązywanie bieżących problemów

  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczna

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia

  • Pracę na terenie Wrocławia

  • Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Szkolenia oraz kursy

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji inwestycji użyteczności publicznej