Praca - Informatyk / Programista

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2408973
szukaj
Oferta z dnia: 03 wrzesień 2024
poleć znajomemu
HEWEA Sp. z o.o.
Informatyk / Programista
miejsce pracy: Byków, k/ Wrocławia/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Znajomość systemów ERP. Szczególnym atutem będzie dobra znajomości systemu Soneta enova365.

  • Praktyczna znajomość języków programowania C#, .NET,

  • Praktyczna znajomość MS Visual studio,

  • Dobra znajomość MS SQL Server, SSMS.

Wymagania:
Do zadań pracownika min. będzie należeć:

  • Wsparcie w rozwoju systemu poprzez tworzenie nowych oraz rozwijania istniejących funkcjonalności systemu.

  • Wsparcie w kontroli działania systemu enova365 z zewnętrznymi integracjami, takich jak obsługa sprzedaży poprzez sklepy internetowe, system B2B czy system WMS.

  • Wsparcie w wykonywaniu testów poprawności działania systemu ERP po aktualizacjach ze zintegrowanymi dodatkami min. po instalacjach aktualizacji systemowych systemu ERP.

  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów oraz szkolenie nowych użytkowników systemu ERP oraz WMS.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Dobrą atmosferę pracy,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.