Praca - App Product Owner

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2408967
szukaj
Oferta z dnia: 03 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Super-Pharm
App Product Owner
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 113/2024
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad aplikacją mobilną, której średnia ocen oscyluje wokół 4.9

  • Rozwój produktu zgodnie ze strategią firmy

  • Zarządzanie backlogiem i układanie kolejnych sprintów wraz z zespołem

  • Analiza danych i badań dotyczących użytkowników, aby stworzyć jeszcze lepsze narzędzie dla klientów Super-Pharm

  • Współpraca z wieloma działami firmy, ponieważ apka, to centralne narzędzie naszych klientów

  • Specyfikowanie potrzeb dla zespołów backendowych

  • Wymyślanie, zmienianie i ulepszanie apki w trybie ciągłym

  • Zgłaszanie błędów i pilnowanie, aby zostały naprawione

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 2 lata w roli product ownera; idealnie, gdyby to doświadczenie było związane z rozwojem aplikacji mobilnej

  • Rozumienie jak działa proces wytwarzania oprogramowania

  • Doświadczenie pracy w e-Commerce i/lub retail

  • Umiejętność korzystania z narzędzi typu Jira

  • Płynność w posługiwaniu się językiem polskim i angielskim

  • Umiejętność zbierania wymagań biznesowych, dociekania sedna sprawy i przekładania ich na backlog

  • Pasja do zarządzania produktem

  • Rozumienie istoty dobrego UX

  • Umiejętność dostrzegania zależności między różnymi obszarami i łączenia kropek

  • Umiejętność pracy z zespołami zdalnymi

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Dobra organizacja pracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Swobodę działania i możliwość wniesienia swoich pomysłów do tworzonego produktu

  • Ciekawe projekty, dające szansę na rozwój i spojrzenie na firmę z szerokiej perspektywy

  • Zespól, który lubi ze sobą współpracować i sprawnie działa przy tworzeniu nowych, wartościowych rozwiązań

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w oparciu o kontrakt B2B

  • Szeroki pakiet benefitów zależny od formy współpracy: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, zniżki pracownicze, dofinansowanie do posiłków w biurze

  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w tygodniu w biurze, 2 dni zdalnie