Praca - Analityk Danych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2408942
szukaj
Oferta z dnia: 02 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Multi Parts Poland sp. z o.o.
Analityk Danych
miejsce pracy: Warszawa, ul. Bema 83, 01-233/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Zbieranie, wprowadzanie i przetwarzanie informacji biznesowych.

  • Przygotowywanie i kontrola danych przed wprowadzeniem do systemów ERP/Finansowych, obejmujących:

    • Zamówienia klientów oraz do dostawców,

    • Odbiór produktów,

    • Faktury zakupowe i wyjściowe,

    • Raporty E-commerce.

Wymagania:

  • Od 1 do 3 lat doświadczenia w obsłudze transakcji biznesowych w ramach systemu ERP,

  • Umiejętność używania funkcji wyszukiwania w systemie ERP do realizacji zadań badawczych,

  • Zaawansowana znajomość Excela,e,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, angielski na poziomie B1.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Szkolenia zawodowe finansowane przez pracodawcę,

  • Opiekę medyczną,

  • Kartę MultiSport,

  • Kartę lunchową,

  • Wydarzenia integracyjne.