Praca - Mechanik maszyn szwalniczych

szukaj
Oferta z dnia: 01 wrzesień 2024
poleć znajomemu
Wendre Poland Sp. z o.o.
Mechanik maszyn szwalniczych
miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą/lubuskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o dobry stan techniczny maszyn szwalniczych

  • Zadania związane z bieżącymi naprawami, regulacjami, remontami i modernizacją maszyn oraz urządzeń

  • Usuwanie usterek technicznych

  • Wykonywanie przeglądów technicznych.

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia

  • Znajomość budowy i działania maszyn i urządzeń

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie obiadów pracowniczych

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe

  • Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych i wiele innych)

  • Szkolenia, nauka języków, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Pikniki rodzinne oraz specjalne imprezy dedykowane dla dzieci naszych pracowników

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój.