Praca - Specjalista ds. receptur farb drukarskich

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2408885
szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl
Specjalista ds. receptur farb drukarskich
miejsce pracy: Marki/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie receptur różnych rodzajów farb.

  • Pomoc w zarządzaniu projektami i wsparcie techniczne.

  • Używanie programów SAP, Quality Control, Ink Formulation.

  • Podstawowa obsługa chromatografu gazowego.

  • Komunikatywny angielski.

  • Testowanie próbek farb.

  • Obsługa spektrofotometrów.

  • Przygotowywanie dokumentacji dla klientów.

Wymagania:
Wymagania:

  • Umiejętność rozróżniania barw.

  • Praktyczna znajomość poligrafii i chemii.

  • Staranność i dokładność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość MS Office.

  • Dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne świadczenia socjalne.

  • Przyjazną atmosferę.