Praca - Pracownik produkcji - konfekcjoner

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2408883
szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
AURA HERBALS sp. z o.o.
Pracownik produkcji - konfekcjoner
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Zakres obowiązków:

  • Prace związane z nasypywaniem i napełnianiem butelek substancjami wg receptur

  • Konfekcjonowanie produktów: pakowanie gotowych produktów w kartoniki i opakowania zbiorcze

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Naklejanie naklejek, etykiet itp

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP

  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, Obecnie 2 zmiany -> 7:00-15:00; 11:00-19:00 w niedługim czasie wprowadzamy 2 zmiany: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Podstawowa wiedza dot. matematyki (zmiany jednostek)

  • Posiadanie własnego samochodu ze względu na dojazd

  • Chęć do pracy, uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • Staranność, dokładność i chęć przyswojenia nowych umiejętności

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • umowa o pracę na cały etat

  • dodatkowe wsparcie finansowe w ramach dojazdów

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne PZU

  • atrakcyjne bonusy za wkład w rozwój firmy/stanowiska

  • praca w dobrej atmosferze, w nowoczesnej firmie i nowym zakładzie produkcyjnym

  • dofinansowanie karty Multisport

  • rabat pracowniczy na produkty Aura Herbals