Praca - Technolog Produkcji Leków

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2408882
szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
KRKA Polska Sp. z o.o.
Technolog Produkcji Leków
miejsce pracy: Warszawa, ul. Równoległa 5/mazowieckie
Zakres obowiązków:
CEL PRACY

  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych, inicjowanie kontroli zmian, analiza ryzyka w zakresie produkcji leków – postaci niesterylne w formie stałej;

  • opracowywanie procedur technologicznych i walidacyjnych w języku angielskim i w języku polskim

  • opracowywanie planów walidacji i raportów walidacji oraz udział w przeprowadzaniu walidacji procesu

  • opracowywanie standardowych procedur operacyjnych (SOP) oraz szkolenie pracowników

Wymagania:
OCZEKUJEMY

  • wykształcenia wyższego z zakresu farmacji, technologii chemicznej, pokrewnych

  • doświadczenia w pracy przy produkcji leków minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie przy wytwarzaniu postaci niesterylnych w formie stałej)

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • bardzo dobrej znajomości narzędzi z MS Office

  • mile widziana znajomość systemu SAP

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego