Praca - Specjalista ds. Wprowadzania Danych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2408873
szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl
Specjalista ds. Wprowadzania Danych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twoje główne zadania:

  • Zbieranie, wprowadzanie i przetwarzanie danych biznesowych, transakcji i informacji w globalnym zespole.

  • Przygotowanie, weryfikacja i wprowadzanie danych do systemu ERP/Finansowego, w tym:

    • zamówienia klientów,

    • zamówienia do dostawców,

    • odbiory produktów,

    • faktury zakupu,

    • faktury klientów,

    • raporty e-commerce.

  • Obsługa klienta.

  • Współpraca z członkami zespołu w celu zapewnienia terminowości i spełnienia poziomów usług.

Wymagania:
Wymagania:

  • 1-3 lata doświadczenia w realizacji transakcji biznesowych w systemie ERP.

  • Umiejętność wykorzystania funkcji wyszukiwania w systemie ERP do prowadzenia badań.

  • Znajomość Excela.

  • Znajomość języka angielskiego (min. B1).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Profesjonalne szkolenia finansowane przez pracodawcę.

  • Opieka medyczna.

  • Karta MultiSport.

  • Karta lunchowa.

  • Wydarzenia integracyjne.