Praca - Operator maszyn produkcyjnych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2408870
szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator maszyn produkcyjnych
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 13632
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Siechnice

W nowej roli odpowiedzialny będziesz za:

  • Prowadzanie procesu produkcyjnego i przeprowadzanie wstępnych etapów produkcji
  • Samodzielną obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Przygotowanie maszyn do procesu produkcji i pakowania – ustawianie, przezbrajanie, korygowanie parametrów
  • Kontrolę jakości wyrobów, korygowanie ustawień, uzupełnianie materiałów
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Zdobytego doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych lub urządzeń mechanicznych
  • Zdolności manualnych, zmysłu technicznego
  • Gotowości do wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Odpowiedzialności za powierzone obowiązki i umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym: praca odbywa się od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą Klienta
  • Stabilną, długoterminową współpracę i możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wolne weekendy
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, system kafeteryjny, lekcje języków obcych na platformie Etutor (dla Ciebie i osoby towarzyszącej), ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku
  • Atrakcyjny system premiowy i dodatek do dojazdu
  • Spotkania integracyjne

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat (praca na okres od maja/czerwca do marca) z gwarantowaną ilością godzin (pełen etat), dodatki za nocki, możliwość nadgodzin w weekendy!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki

  • Urlop wypoczynkowy - pełny wymiar

  • Pomoc polskiego Koordynatora projektu na miejscu

  • W pełni wyposażone mieszkania z Internetem (każda para/ grupa mieszka razem, niezależnie)

  • Możliwość uzyskania zwrotu podatku (nawet do 1000-1.500 EUR)