Praca - Specjalista ds. technicznych

szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"
Specjalista ds. technicznych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie m. in.:

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z obligatoryjnymi przeglądami technicznymi budynków

  • sporządzanie dokumentacji przetargowych, nadzór nad przeprowadzanymi remontami i ich rozliczanie

  • kontrola i przeprowadzanie odbiorów prac technicznych na terenie osiedla

  • nadzór, współpraca oraz rozliczanie firm zewnętrznych konserwujących instalacje: elektryczną, sanitarną i ogólnobudowlaną

  • przyjmowanie zgłoszeń o awariach wraz z prowadzeniem rejestru awarii

  • nadzór nad stanem technicznym budynków

  • organizacja i udział w komisjach technicznych

  • analiza prawidłowości odczytów liczników

  • współpraca z Radą Osiedla, Komisją Techniczną oraz Komitetami Domowymi.

Wymagania:
Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne branży budowlanej, sanitarnej lub elektrycznej,

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku min. 1 rok

Mile widziane:

  • doświadczenie pracy w spółdzielczości mieszkaniowej,

  • umiejętność kosztorysowania

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat.

CV można składać w siedzibie Administracji (ul. Langego 3, 02-685 Warszawa) lub skorzystać z szybkiej aplikacji do dnia 13.09.2024 r.

O terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.