Praca - Konstruktor

szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Konstruktor
miejsce pracy: Brodnica/kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 14342
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej w programie AutoCad lub Inventor
  • Projektowanie wyrobów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
  • Dbanie o ekonomiczność stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Dbanie o jakość oraz terminowość prac
  • Wykonywanie wycen na potrzeby ofertowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • Mile widziana znajomość Inventora
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość Excel’a

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość uzyskania premii
  • Karnety na siłownie lub basen
  • Dodatkowe świadczenia z okazji świąt, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,

  • udział w ciekawych projektach w zakresie branży przemysłowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.