Praca - Kierownik Warsztatu

szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
PROMAROL-PLUS SP. Z O.O.
Kierownik Warsztatu
miejsce pracy: Krzepielów, Ciepielówek/lubuskie
Zakres obowiązków:
TO OFERUJEMY:

  • Praca w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji

  • Umowa o pracę na pełny etat na stanowisku kierownika

  • Konkurencyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy i osiąganych celów

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity pracownicze

Wymagania:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zarządzanie warsztatem i podległym personelem oraz organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu

  • Zapewnienie terminowego i profesjonalnego wykonania napraw/serwisów/przeglądów

  • Monitorowanie stanu technicznego sprzętu i narzędzi w warsztacie

  • Zapewnienie przestrzegania norm i procedur bezpieczeństwa pracy w warsztacie

  • Przechowywanie dokumentacji technicznej sprzętów

  • Współpraca z dostawcami materiałów

  • Sporządzanie codziennych raportów z realizacji zleceń oraz planowanie i kontrola kosztów związanych z działalnością warsztatu

OBLIGATORYJNE KWALIFIKACJE

  • Doświadczenie w zarządzaniu warsztatem i zespołem – min. 2 lata

  • Umiejętność obsługi sprzętu i narzędzi warsztatowych

  • Znajomość mechaniki i budowy maszyn oraz ślusarstwa

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętności delegowania zadań oraz monitorowania ich realizacji

  • Wykształcenie min. Średnie techniczne lub wyższe techniczne

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
SYSTEM BENEFITÓW PRACOWNICZYCH

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów