Praca - Technolog oświetlenia

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2408839
szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Technolog oświetlenia
miejsce pracy: Brodnica/kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 14323
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Przygotowanie schematów elektrycznych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej w programie AutoCad lub Inventor
  • Projektowanie wyrobów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
  • Dbanie o ekonomiczność stosowanych rozwiązań projektowych
  • Wykonywanie wycen na potrzeby ofertowe
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe (elektrotechnika lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP E do 1 kV
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • Mile widziana znajomość programu Inventor
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowy atutem

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość uzyskania premii
  • Karnety na siłownie lub basen
  • Dodatkowe świadczenia z okazji świąt, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnieni.

Dodatkowe benefity:

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń oraz zajęć sportowych

  • Elastyczny czas pracy

  • Owoce

  • Firmowa biblioteka

  • Brak dress code’u

  • Kawa/herbata

  • Parking dla pracowników

  • Karty przedpłacone

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy