Praca - Informatyk

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2408832
szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
Drozapol Profil SA
Informatyk
miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Toruńska 298a/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i naprawa sprzętu komputerowego, aby zapewnić jego niezawodną pracę.

  • Instalowanie aplikacji oraz regularne aktualizowanie oprogramowania, by zawsze być na bieżąco.

  • Zakupy sprzętu komputerowego oraz materiałów eksploatacyjnych, dbając o nieprzerwaną pracę urządzeń.

  • Przygotowanie i konfiguracja sprzętu dla nowych pracowników, w tym szkolenia i wprowadzanie ich w firmowe procedury.

  • Nadzór i utrzymanie infrastruktury serwerowej, sieciowej oraz telefonicznej, zapewniając ciągłość działania.

  • Codzienne wsparcie techniczne dla użytkowników, rozwiązując problemy na bieżąco.

  • Współpraca i wzajemne wsparcie zespołowe, zastępując kolegów w razie potrzeby.

  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań serwerowych oraz aplikacyjnych, aby firma mogła korzystać z najnowszych technologii.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne.

  • Doświadczenie w naprawie i konserwacji sprzętu komputerowego.

  • Zaawansowana znajomość systemów Windows (stacje robocze i serwery), w tym Active Directory, Group Policy, DNS, VPN, RDP i inne.

  • Dobra znajomość funkcjonowania sieci, topologii i protokołów.

  • Umiejętność pracy z platformami wirtualizacyjnymi (Proxmox, Hyper-V itp.).

  • Znajomość systemów Linux na poziomie administracyjnym.

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi do wideomonitoringu, tworzenia kopii zapasowych oraz zdalnej pomocy technicznej.

  • Umiejętność konfiguracji serwera poczty oraz zarządzania centralką telefoniczną.

  • Doświadczenie w konfiguracji Azure AD oraz podstawowa znajomość HTML/CSS i WordPress.

  • Znajomość aplikacji webowych do zarządzania mediami społecznościowymi oraz platform sprzedażowych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Stabilną i pełną wyzwań pracę w firmie o ponad 30-letniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pełne wsparcie w okresie wdrożeniowym – będziesz mógł liczyć na pomoc od pierwszego dnia.

  • Stałe godziny pracy w dogodnych porannych godzinach, abyś mógł cieszyć się równowagą między życiem zawodowym a prywatnym.

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji – chcemy, abyś rósł razem z nami.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności.

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole, złożonym z ludzi o różnorodnych talentach i doświadczeniach, rozsianych po całej Polsce.

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy oraz dodatkowych benefitów, które ułatwią Ci codzienne zadania.