Praca - Specjalista ds. opracowywania kolorów

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2408825
szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
Sun Chemical Sp. z o.o.
Specjalista ds. opracowywania kolorów
miejsce pracy: Marki, k. Warszawy/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Samodzielnie opracowywanie receptur farb rozpuszczalnikowych, wodnych, flexo UV,

  • Wsparcie pozostałego zespołu przy zarządzaniu projektami klienckimi,

  • Wsparcie techniczne w zakresie farb rozpuszczalnikowych, wodnych, flexo UV,

  • Obsługa oprogramowania SAP, Quality Control i Ink Formulation,

  • Obsługa gaz chromatografu na poziomie podstawowym,

  • Język angielski no poziomie komunikatywnym,

  • Wykonywanie wydruków próbnych na urządzeniach laboratoryjnych (Rk Print),

  • Obsługa spektrofotometrów,

  • Przygotowywanie dokumentacji wymaganej przez klientów.

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Prawidłowego rozróżniania barw,

  • Umiejętności wykorzystania zagadnień z zakresu poligrafii, chemii w praktyce

  • Staranności i dokładności,

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22), 5 dni w tygodniu z możliwością dostosowana grafiku do zajęć na uczelni.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o prace,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny;

  • Możliwość poznania procesu produkcji farb oraz zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem w branży,

  • Dobrą atmosferę w pracy,

  • Pełne wsparcie przy wdrożeniu w wykonywane obowiązki.