Praca - Elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
PROMAROL-PLUS SP. Z O.O.
Elektryk
miejsce pracy: Krzepielów, Ciepielówek/lubuskie
Zakres obowiązków:
TO OFERUJEMY:

  • Praca w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji

  • Umowa o pracę na pełny etat na stanowisku elektryka

  • Konkurencyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy i osiąganych celów

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity pracownicze

Wymagania:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych instalacji elektrycznych

  • Eliminowanie zagrożeń pożarowych

  • Diagnozowanie stanu technicznego instalacji elektrycznych na podstawie oględzin i pomiarów rezystancji, uziemień, rezystancji liniowych oraz skuteczności ochrony przeciwporażeniowej

  • Diagnozowanie uszkodzeń silników elektrycznych

  • Przeprowadzanie okresowych zabiegów konserwacyjnych

  • Współpraca z innymi pracownikami

OBLIGATORYJNE KWALIFIKACJE

  • Mile widziane wykształcenie w kierunku elektryk, elektrotechnik

  • Świadectwo kwalifikacyjne “E” do 1 kV

  • Wiedza techniczna w zakresie budowy i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych

  • Umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi i dokumentacją techniczną

  • Znajomość przepisów BHP

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy przy w rozdzielnicach nN i sN

  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Dodatkowym atutem będzie staż pracy na pokrewnych stanowiskach

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
SYSTEM BENEFITÓW PRACOWNICZYCH

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów