Praca - Administrator Sieci

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2408817
szukaj
Oferta z dnia: 31 sierpień 2024
poleć znajomemu
Bank Pocztowy S.A.
Administrator Sieci
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie sieciami LAN i WAN opartymi o rozwiązania Cisco

  • Instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie sprzętu sieciowego

  • Administrowanie infrastrukturą opartą na rozwiązaniach Checkpoint i F5

  • Udział w projektach rozwojowych realizowanych przez Bank

  • Współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku administratora sieci

  • Wiedza na poziomie CCNP

  • Znajomość zagadnień i narzędzi związanych z monitoringiem sieci

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT

  • Znajomość rozwiązań MS Azure/AWS w obszarze Network oraz Network Security

  • Znajomość technologii Firewall: VPN (IPsec oraz SSL), IPS, AV, etc.

  • Ogólna wiedza związana ze znajomością technologii serwerowych, wirtualizacji

  • Umiejętność tworzenia skryptów w celu automatyzacji procesów (Powershell, Bash, Ansible)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • Równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

  • Pracę hybrydową w jednym z naszych biur (Bydgoszcz, Warszawa)

  • Pakiet benefitów