Praca - Serwisant urządzeń gastronomicznych z uprawnieniami SEP

szukaj
Oferta z dnia: 30 sierpień 2024
poleć znajomemu
Solutions 4 You Sp. z o.o.
Serwisant urządzeń gastronomicznych z uprawnieniami SEP
miejsce pracy: /śląskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • Skuteczna komunikacja z klientem oraz odpowiadanie na jego potrzeby.

  • Obsługa serwisowa klientów na przeznaczonym obszarze.

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną.

  • Naprawy i konserwacje urządzeń chłodniczych oraz kawowych.

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i bieżąca konserwacja urządzeń.

Wymagania:
Idealny profil kandydata:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w serwisowaniu urządzeń, preferowane w obszarze urządzeń chłodniczych, do kawy i nalewaków.

  • Obowiązkowe uprawnienia SEP 1kV.

  • Preferowane dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia F-Gazowe i książeczka sanepidowska.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel).

  • Gotowość do pracy terenowej oraz umiejętność budowania relacji z klientami.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Pełne przygotowanie do pracy na stanowisku.

  • Praca w międzynarodowym środowisku w stabilnej firmie.

  • Możliwości rozwoju i szkolenia zawodowe.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Samochód służbowy i narzędzia pracy.

  • Ubezpieczenie NNW.

  • Umowa o pracę na pełny etat.

Oferta nieaktualna