Praca - Senior PHP Developer w Dziale Rozwoju Aplikacji

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2408763
szukaj
Oferta z dnia: 30 sierpień 2024
poleć znajomemu
CAPITAL SERVICE
Senior PHP Developer w Dziale Rozwoju Aplikacji
miejsce pracy: Ostrołęka/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Będziesz odpowiedzialny za:

  • projektowanie rozwiązań w systemach IT na podstawie wymagań biznesowych

  • analizę technicznych możliwości implementacji wymagań zdefiniowanych w postaci User Story

  • opracowywanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze Fintech

  • projektowanie rozwiązań automatyzujących elementy związane z KYC

  • opracowywanie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem bankowości mobilnej i internetowej

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w obiektowym programowaniu PHP

  • znajomość frameworka Symfony lub Zend

  • znajomość SOAP i REST API

  • umiejętność pisania testów jednostkowych oraz funkcjonalnych

  • znajomość metodyk i standardów modelowania systemów oraz baz danych

  • znajomość zagadnień z zakresu architektury systemów IT

  • doświadczenia w analizie powiązań między systemami

Mile widziana znajomość:

  • doświadczenie w pracy z systemami bankowymi, finansowymi

  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań chmurowych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na start oferujemy Ci:

  • realny wpływ na podejmowanie kluczowych decyzji

  • odpowiedzialne stanowisko i jasno określone cele

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dostosowaną do twoich preferencji formę umowy

  • praca w zgranym, otwartym zespole

Oferta nieaktualna