Praca - Elektryk utrzymania ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2408757
szukaj
Oferta z dnia: 30 sierpień 2024
poleć znajomemu
QSense
Elektryk utrzymania ruchu
miejsce pracy: Legnica/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Zadania na stanowisku:

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Diagnostyka i naprawa usterek, tworzenie raportów i specyfikacji

  • Przeprowadzanie kontroli i napraw

Wymagania:
Co musisz umieć:

  • Posiadanie uprawnień SEP Gr I-„E” do 1kV

  • Znajomość instalacji elektrycznych, mechaniki i automatyki

  • Umiejętność interpretacji rysunków technicznych

  • Chęć do nauki i doskonalenia umiejętności

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Wybór między umową o pracę a umową zlecenie

  • Stabilność zatrudnienia i możliwości rozwoju

  • Pakiet medyczny Luxmed, karta Multisport, zniżki edukacyjne

  • Bonusy za polecenie nowych pracowników – 2000 zł za każdą rekomendację

Oferta nieaktualna