Praca - Młodszy Technik Mieszalni Farb

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2408751
szukaj
Oferta z dnia: 30 sierpień 2024
poleć znajomemu
WERNER KENKEL Sp. z o.o.
Młodszy Technik Mieszalni Farb
miejsce pracy: Krzycko Wielkie/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania

  • Przygotowanie i optymalizacja produkcji farb.

  • Obsługa urządzeń do pomiaru barw i oprogramowania.

  • Kontrola jakości surowców i finalnego produktu.

  • Zarządzanie magazynem farb i zapewnienie dostępności materiałów.

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

  • Umiejętność prawidłowego rozróżniania kolorów.

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Dobre zdolności organizacyjne i umiejętność pracy zespołowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co zapewniamy?

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Szerokie wsparcie adaptacyjne oraz dostęp do nowoczesnego parku maszynowego.

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, programy sportowe i wellness.

  • Pakiet świadczeń socjalnych i możliwość uczestnictwa w imprezach integracyjnych.

Oferta nieaktualna