Praca - Analityk ds. modelowania ryzyka kredytowego

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2401929
szukaj
Oferta z dnia: 29 czerwiec 2024
poleć znajomemu
CAPITAL SERVICE
Analityk ds. modelowania ryzyka kredytowego
miejsce pracy: Ostrołęka/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twoje obowiązki:

  • Tworzenie i ulepszanie modeli oceny ryzyka kredytowego

  • Regularne sprawdzanie działania tych modeli

  • Ocena wpływu zmian w tych modelach

  • Tworzenie analiz statystycznych związanych z ryzykiem kredytowym

  • Duża skala analizy danych biznesowych

Wymagania:
Możesz dołączyć do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie w modelowaniu ryzyka kredytowego

  • Pracowałeś nad modelami scoringowymi przez co najmniej 3 lata

  • Umiesz użytkować narzędzia statystyczne jak Python lub R

  • Znasz SQL

  • Skończyłeś studia z matematyki, statystyki, ekonomii, informatyki lub techniki

  • Chcesz się rozwijać w analizie ilościowej

  • Charakteryzujesz się samodzielnością, precyzją i innowacyjnością

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oto, co oferujemy na start:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Innowacyjne projekty i rozwój kariery

  • Szkolenia i konferencje dla rozwoju umiejętności

  • Dobrą atmosferę

  • Ubezpieczenie i opiekę medyczną

Oferta nieaktualna