Praca - Senior UI/UX Designer w obszarze bankowości elektronicznej

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2401919
szukaj
Oferta z dnia: 29 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Santander Consumer Bank S.A.
Senior UI/UX Designer w obszarze bankowości elektronicznej
miejsce pracy: Wrocław, Fabryczna, ul. Legnicka 48b/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • współpraca od zaraz

  • seniority: senior

  • forma współpracy: B2B

  • wymiar pełnienia usługi: pełny etat

  • model współpracy hybrydowy

Opis projektu:

  • Z bankowości elektronicznej Santander Consumer Banku korzysta aktywnie już ponad pół miliona klientów. W związku z dynamicznym rozwojem banku w tym obszarze został uruchomiony projekt gruntownej zmiany aplikacji mobilnej banku. W ramach projektu będą prowadzone zadania związane m.in. z wypracowaniem nowej wartości dla segmentów klientów (bank nie oferuje ROR klientom detalicznym), poprawieniem doświadczeń i ścieżek klientów (onboarding, procesy wsparcia sprzedaży i posprzedażowe) oraz stworzeniem nowego interfejsu aplikacji z uwzględnieniem wymogów dostępności.

  • Metodologia: Scrum

  • Środowisko projektowe – współpraca z zespołami w banku oraz z wieloma dostawcami zewnętrznymi

Opis obowiązków:

  • Koncepcyjne działania UI/UX dla bankowości elektronicznej, w szczególności aplikacji mobilnej

  • Kształtowanie rozwoju bankowości elektronicznej zgodnie z wizją i strategią banku

  • Projektowanie interfejsów wygodnych i zrozumiałych dla użytkowników, jak również atrakcyjnych wizualnie

  • Dopracowywanie ścieżek użytkownika

  • Umiejętność przełożenia wyników badań na rozwiązania projektowe

  • Organizowanie spotkań i warsztatów dla innych jednostek banku, które będą miały na celu wymianę wiedzy i szerzenie dobrych praktyk UX

  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim i zewnętrznymi dostawcami

Wymagania:
Oczekujemy:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu UX (poparte portfolio z projektami web/mobile)

  • Biegła znajomość narzędzi: Figma/Axure, Miro, Webflow, Jira, Confluence

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Umiejętności łączenia świata designu, biznesu, potrzeb użytkownika oraz wytycznych technicznych dla platform mobilnych

  • Znajomość zasad, typografii i wzorców projektowych UI/UX

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Język polski na poziomie native

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Jak będzie wyglądała współpraca?

  • Udział w projekcie na okres 1,5 roku z możliwością przedłużenia

  • elastyczne zasady współpracy

  • pracujemy hybrydowo – spotkajmy się w biurze min. 2 razy w miesiącu

  • tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem bez barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności nas wyróżnia

  • brak drees-code oraz prosty język to nasz przyjaciel

  • przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaksu

Oferta nieaktualna