Praca - Kierownik Zakładu Produkcyjnego (suche mieszanki)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401904
szukaj
Oferta z dnia: 29 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Zakłady Chemiczne ANSER Sp. z o.o.
Kierownik Zakładu Produkcyjnego (suche mieszanki)
miejsce pracy: /zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie - zapewniamy pakiet relokacyjny

OBOWIĄZKI:

  • Nadzór nad kontrolą jakości w produkcji suchych mieszanek budowlanych

  • Zapewnienie właściwej jakości surowców oraz kontrola gospodarki surowcami

  • Opracowanie i optymalizacja receptur i technologii dla zakładu

  • Rozwijanie produktów i rozwiązań dopasowanych do wymagań odbiorcy

  • Prowadzenie projektów badawczych

  • Opracowywanie nowych technologii i wdrażanie ich do produkcji

  • Usprawnienie procesów produkcyjnych i komunikacyjnych

  • Inicjowanie działań związanych z wdrażaniem nowych procesów i produktów

  • Usprawnianie procesów organizacyjnych ukierunkowanych na poprawę efektywności i optymalizację kosztów

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Znajomość branży chemii budowlanej

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w stosowaniu technologii i jakości w sektorze chemii budowlanej

  • Znajomość technologii suchych mieszanek i zarządzania kontrolą jakości.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
PRACODAWCA OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Samodzielne stanowisko

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • Pakiet relokacyjny oraz transport

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Miłą i przyjazną atmosferę

Oferta nieaktualna