Praca - Web Analyst / Analityk Internetowy

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2401902
szukaj
Oferta z dnia: 29 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Gemini Polska Sp. z o.o.
Web Analyst / Analityk Internetowy
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:

  • rozwój konfiguracji Google Analytics oraz Google Tag Manager,

  • wdrażanie skryptów Google Analytics za pomocą Google Tag Manager,

  • rekomendowanie działań biznesowych na podstawie danych,

  • wdrażanie narzędzi analitycznych,

  • konfiguracja raportów na potrzeby działów sklepu internetowego gemini.pl (web, aplikacja),

  • przeprowadzanie analiz na potrzeby jednostek odpowiedzialnych za sprzedaż, marketing, rozwój produktów,

  • udział w projektach rozwojowych sklepu,

  • udział w pracach działu sprzedaży, działu marketingu, rozwoju produktu,

  • komunikację z jednostkami biznesowymi w zakresie dostarczania wniosków z analiz oraz rekomendacji optymalizacji środowiska e-commerce,

  • monitoring ruchu w sklepach internetowych oraz aplikacji,

  • analiza dużych zbiorów danych z naszej hurtowni danych.

Wymagania:
Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość narzędzi Google: Google Analytics, Google Tag Manager, Looker Studio, Search Console oraz doświadczenie bw realizacji projektów analitycznych wykorzystujących te narzędzia,

  • dobra znajomość GA4,

  • znajomość SQL lub R/Python,

  • doświadczenie w pracy z Google BigQuery,

  • umiejętność analizy danych z testów A/B,

  • bardzo dobra znajomość Microsoft Excel,

  • wysokie umiejętności analityczne oraz komunikacyjne (w tym prezentacyjne),

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • samodzielność, duża chęć do nauki,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w Databricks,

  • znajomość Power BI,

  • doświadczenie w utrzymaniu i rozwoju złożonych konfiguracji GTM w serwisach o dużym natężeniu ruchu.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B,

  • realny wkład w budowanie strategii biznesowej,

  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,

  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, platformę językową etutor,

  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych,

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • obecność trenera wewnętrznego,

  • komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,

  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej

Oferta nieaktualna