Praca - Inżynier ds. Platform Chmurowych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2401895
szukaj
Oferta z dnia: 29 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Medicover Sp. z o.o.
Inżynier ds. Platform Chmurowych
miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Forma współpracy: Umowa o pracy

  • Model pracy: praca hybrydowa (możliwość 100% pracy zdalnej)

  • Rekrutacja: 100% zdalna

Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował: ​

  • Zarządzanie i monitorowanie wdrożeń usług chmurowych w Microsoft Azure

  • Wdrażanie, konfigurowanie usług i produktów chmurowych, takich jak maszyny wirtualne, bazy danych, AKS, vWAN, VNET i inne, korzystając m.in. z narzędzia Azure Resource Manager (JSON/Bicep) lub Terraform

  • Zapewnienie bezpieczeństwa danych i infrastruktury poprzez zabezpieczanie infrastruktury chmurowej, w tym kontrolę dostępu, audyt zdarzeń i zarządzanie certyfikatami.

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji wdrożeń i konfiguracji systemów

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z usługami Azure i powiązanymi z nimi aplikacjami.

  • Zarządzanie subskrypcjami Azure, monitorowanie i optymalizacja wydajności, bezpieczeństwa i kosztów infrastruktury chmurowej

  • Realizacja strategii migracji, w tym współtworzenie strategii przenoszenia istniejących aplikacji i usług do chmury lub ich integracji z rozwiązaniami lokalnymi dla grupy Medicover

Wymagania:
Oczekiwania względem kandydatów:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w zarządzaniu Azure i podstawowe umiejętności zarządzania GCP z koncentracją na usługach infrastrukturalnych. Znajomość AWS będzie cennym dodatkiem.

  • Doświadczenie w posługiwaniu się Terraform i Azure Resource Manager (JSON i Bicep)

  • Umiejętności programowania w językach skryptowych takich jak Python i PowerShell

  • Znajomość systemów DevOps, zasad i praktyk CI/CD

  • Silne umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz rozwiązywania problemów

  • Bardzo mocne doświadczenie w obsłudze systemu Windows w wersji serwerowej i klienckiej

  • Dobre umiejętności administracyjne systemami opartymi na Linux-ie. Wskazana znajomość RedHat Enterprise Linux. Znajomość Ubuntu lub Debiana będzie dodatkową korzyścią

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym, pozwalająca na płynną komunikację (B2+)

Mile widziane:​ ​

  • Podstawowe umiejętności w konfiguracji i zarządzaniu sieciami IP z koncentracją na implementacjach chmurowych

  • Doświadczenie w pracy z projektami międzynarodowymi.

  • Doświadczenie w pracy w środowisku rozproszonym

  • Doświadczenie w pracy zdalnej

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych w środowisku zdalnym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy: ​

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Elastyczna forma pracy (stacjonarna, zdalna, hybrydowa) - spotykamy się 1-2x w miesiącu w naszym biurze w Warszawie.

  • Udział w strategicznym projekcie w Medicover opartym o najnowsze rozwiązania chmurowe.

  • Będziesz miała/miał realny wpływ na kształt budowanego rozwiązania.

  • Międzynarodowe środowisko pracy (Twoi współpracownicy pracują m.in. w Niemczech, Bułgarii, Rumunii, Norwegii, Szwecji, Indiach).

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).

  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.

  • Grupowe ubezpieczenie NNW.

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.

Oferta nieaktualna