Praca - Diagnosta silników przemysłowych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401677
szukaj
Oferta z dnia: 27 czerwiec 2024
poleć znajomemu
ForManWay
Diagnosta silników przemysłowych
miejsce pracy: Częstochowa/śląskie
Zakres obowiązków:
Czym się będziesz zajmował?

  • Serwisowaniem i naprawą dieslowych silników przemysłowych

  • Bieżącymi naprawami bezpośrednio u naszych Klientów

  • Doradztwem technicznym oraz doborem odpowiednich komponentów

  • Realizowaniem zadań serwisowych zarówno gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych

Wymagania:
Wymagania:

  • Posiadasz średnie wykształcenie techniczne

  • Dysponujesz przynajmniej 2-3-letnim doświadczeniem w serwisie silników wysokoprężnych

  • Elektronika i diagnostyka silnikowa to Twoje mocne strony

  • Jesteś obeznany z maszynami prądotwórczymi lub maszynami rolniczymi/budowlanymi? Świetnie!

  • Znasz angielski na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej (min. B1)

  • Masz prawo jazdy kat. B i jesteś gotów do pracy w terenie Górnego Śląska

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Firma oferuje:

  • Stabilność – Umowa o pracę czeka

  • Zadowolenie z wynagrodzenia – satysfakcjonująca pensja oraz bonusy roczne

  • Narzędzia – samochód, laptop i telefon to Twoje narzędzia pracy

  • Rozwój – inwestujemy w Twoje szkolenia

  • Benefity – świąteczne bonifikaty i inne