Praca - Operator Centralnej Sterowni

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401676
szukaj
Oferta z dnia: 27 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Holcim Polska S.A
Operator Centralnej Sterowni
miejsce pracy: Piechcin/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Czym będziesz się zajmować?

  • Monitorowanie parametrów procesu produkcyjnego w ruchu ciągłym.

  • Bieżąca kontrola i korekta parametrów jakościowych.

  • Monitorowania zużycia energii elektrycznej.

  • Sporządzanie raportów produkcyjnych.

  • Zgłaszanie awarii, uszkodzeń i usterek.

  • Praca w trybie 3 zmianowym.

  • Ścisła współpraca z działami: procesu, kontroli jakości oraz utrzymania ruchu.

Wymagania:
Jeśli masz:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne kierunki automatyka, chemia, elektrotechnika, mechanika).

  • Otwartość i chęć do zdobywania wiedzy obszaru produkcji cementu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Chęć do pracy w systemie 5 brygadowym.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętności lidera takie jak: organizacja i planowanie, przewodzenie ludźmi. orientacja na rezultaty, orientacja na klienta, uczciwość.

  • Doświadczenie w koordynacji prac i ustalania celów nadrzędnych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co zyskasz?

  • pakiet Medicover, karta sportowa

  • fundusz pracowniczy

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • 4.12 dniem wolnym od pracy

  • dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę

  • szansę na rozwój wewnątrz organizacji

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii

  • pracę gdzie masz wpływ na świat i otoczenie