Praca - Kierownik Projektu przy budowie biogazowni

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2401666
szukaj
Oferta z dnia: 27 czerwiec 2024
poleć znajomemu
NES Global Talent
Kierownik Projektu przy budowie biogazowni
miejsce pracy: /dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Główne obowiązki:

  • Proponuje, wdraża i dostosowuje strategię realizacji projektu

  • Gwarantuje stosowanie zasad QHSE na swoim obszarze

  • Autonomiczny w określaniu wartości celu i wartości wyjściowych swojego projektu

  • Odpowiedzialny za koszty (marża, prognoza budżetowa po zakończeniu), jakość, czas realizacji i wydajność techniczną projektu, za który jest odpowiedzialny

  • Samodzielnie zarządza, przewiduje i wpływa na relacje z interesariuszami zewnętrznymi (klientem, inżynierem konsultantem, partnerami i podwykonawcami)

  • Proponuje i wdraża zarządzanie umowami. Gwarantuje przestrzeganie zobowiązań umownych, zapewnia stosowanie umowy głównej i ochronę interesów spółki

  • Prowadzi, koordynuje i jednoczy swój zespół wokół strategii biznesowej

  • Potrafi zarządzać wielokulturowym zespołem i uczestniczy w procesach HR dotyczących zespołów przydzielonych mu do projektu

  • Definiuje swoje potrzeby i zarządza relacjami z interesariuszami wewnętrznymi (kierownikami oddziałów: inżynieria, zaopatrzenie...) obszaru, za który jest odpowiedzialny. W razie potrzeby ostrzega swoje kierownictwo

  • Identyfikuje, analizuje, zarządza i podsumowuje możliwości

  • Identyfikuje, analizuje i zarządza ryzykiem w obszarze, za który jest odpowiedzialny

  • Sporządza raporty dotyczące jego obszaru odpowiedzialności

Wymagania:
Kwalifikacje i wykształcenie:

  • Min. 10 lat ogólnego doświadczenia w zarządzaniu projektami infrastrukturalnymi dla wykonawców (model EPC / DB).

  • Stopień inżyniera. Inżynier generalny lub specjalizacja budownictwo ogólne, mechanika lub elektryka.

  • Języki: wymagane biegłe posługiwanie się językiem angielskim

  • Wiedza i udokumentowana umiejętność zarządzania kontraktami budowlanymi o wartości ponad 15 mln €

  • Umiejętność koordynowania zespołu inżynierów, partnerów i podwykonawców w zakresie robót budowlanych, instalacyjnych i elektrycznych

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązaywania relacji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
We offer:

  • Competitive salary with cafeteria benefits and bonuses.

  • Opportunity to be part of a rapidly expanding global organization.

  • Pleasant and inspiring working atmosphere.

  • Professional development and clear career path.

  • Training & development opportunities.

  • Private healthcare and additional life insurance.

  • Employee volunteering programs and opportunities.

  • Inclusion and diversity in practice.

  • Employee referral program in place.