Praca - Technik utrzymania maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2401662
szukaj
Oferta z dnia: 27 czerwiec 2024
poleć znajomemu
Praca.pl
Technik utrzymania maszyn
miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Przezbrajanie linii produkcyjnych.

  • Regularna konserwacja i zapewnienie niezawodności urządzeń.

  • Diagnoza i naprawa usterek oraz awarii.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Średnie wykształcenie techniczne (preferowane w mechanice, budowie maszyn lub mechatronice).

  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu bądź produkcji.

  • Umiejętność obsługi komputera i dokumentacji technicznej.

  • Kompetencje analityczne oraz skuteczność w sytuacjach awaryjnych.

  • Komunikatywność, zdolność do pracy zespołowej.

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Atuty:

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej branży farmaceutycznej.

  • Premie miesięczne i dodatek za pracę nocną.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie za nadgodziny.

  • Kompleksowy pakiet dbałości o zdrowie i kondycję (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

  • Dogodna lokalizacja pracy i bezpłatny parking.

  • Program Rekomendacji Pracowników i dodatkowe świadczenia socjalne.